Başa Dön
Hakkımızda

Hakkımızda

TARİHÇE


Temelleri 1978 yılında Karaköy’de Ali Saldıran tarafından atılan firmamız 2003 yılından itibaren unvan değişikliği yaparak “As Ağır Nakliyat “ olarak faaliyetine devam etmektedir. 30 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesi ile Türkiye’nin yanı sıra pek çok ülkede müşterilerine kaliteli, mutlak müşteri memnuniyeti esaslı hizmet anlayışını benimseyerek yoluna devam etmektedir.
 
Kurucumuz sektörde birçok ilke imza atmış olup, ilk Türk Markalı vinci Konya’da yaptırarak yeniliklerin ve farklılıkların önünü açmıştır. Sektörde ISO kalite belgesi ve OHSAS iş güvenliği belgelerine sahip olan ilk firmalardan biridir. Bunun yanı sıra As Ağır Nakliyat iş hacmini her geçen gün büyüterek sektöründe lider ve ilk akla gelen firma olma unvanını taşımaktadır.
 
Firmamız, son yıllarda ülkemizde ve yurtdışında hizmete giren alışveriş merkezlerinin, havalimanlarının, iş merkezlerinin, metro istasyonlarının yürüyen merdiven ve yürüyen yollarının nakliyesini, montajını ve demontajını yapmıştır ve yeni projeler ile iş hacmini genişletmeye devam etmektedir.
As Ağır Nakliyat, vinç sektörünün yanı sıra makine sektöründe nakliye ve montaj konusunda disiplinli kaliteli, güvenli ve hızlı çalışma prensiplerini benimsemiş, hizmet verdiği her alanda etkin ve verimli zaman kullanarak sektörde öncü firmalardan biridir.
 
As Ağır Nakliyat, araç, vinç filosunu ve hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak, müşterilerine ve hizmet ortaklığı yaptığı firmalara profesyonel çözümler üretmeye devam etmektedir.

MİSYON


Ağır nakliye sektöründe edindiğimiz konumu sürekli güçlendirerek yurt içinde olduğu gibi yurtdışında da lider şirket olmak.
Faaliyetlerimizde verimlilik sağlamak.

Kaliteden ödün vermeden çalışan, müşteri ve çözüm ortaklarımızın refah ve mutluluk seviyesini arttırarak mükemmel hizmet şirketi olmak.
İnsan kaynakları alanında kalifiye eleman yetiştirmek, uzmanlaştırarak firmamızın bir parçası yapmak.

En üst düzeyde mutlak müşteri memnuniyetini esas alarak, kaliteden ödün vermeden beklentilerin üstünde hızlı ve güvenilir hizmet sunmak.

VİZYON


Uzmanlığını ve deneyimini, kaliteli hizmet anlayışı ile birleştirerek yenilikçi, güvenilir, yetkin, dinamik sektöründe lider şirket olmak.

kiralık vinç,80 tonluk vinç,35 tonluk vinç,20 tonluk vinç,15 tonluk vinç,10 tonluk vinç, vinç,forklift,manitou,Adalar kiralık vinç,Arnavutköy kiralık vinç,Ataşehir kiralık vinç,Avcılar kiralık vinç,Bağcılar kiralık vinç,Bahçelievler kiralık vinç,Bakırköy kiralık vinç,Başakşehir kiralık vinç,Bayrampaşa kiralık vinç,Beşiktaş kiralık vinç,Beykoz kiralık vinç,Beylikdüzü kiralık vinç,Beyoğlu kiralık vinç,Büyükçekmece kiralık vinç,Çatalca kiralık vinç,Çekmeköy kiralık vinç,Esenler kiralık vinç,Esenyurt kiralık vinç,Eyüp kiralık vinç,Fatih kiralık vinç,ikitelli kiralık vinç,Gaziosmanpaşa kiralık vinç,Güngören kiralık vinç,
Kadıköy kiralık vinç,Kağıthane kiralık vinç,Kartal kiralık vinç,Küçükçekmece kiralık vinç,Maltepe kiralık vinçPendik kiralık vinç,Sancaktepe kiralık vinç,Sarıyer kiralık vinç,Silivri kiralık vinç,Sultanbeyli kiralık vinç,Sultangazi kiralık vinç,Şile kiralık vinçŞişli kiralık vinç,Tuzla kiralık vinç,Ümraniye kiralık vinç,Üsküdar kiralık vinç,Zeytinburnu kiralık vinç

» Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

As Nakliyat, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ilke edinmektedir.

» Site Linkleri

Bize Ulaşın

Bilgileriniz üçüncül şahıslarla asla paylaşılmayacaktır.

Copyright © 2019